KALISZ - Aerobike
(aktualizacja 2002-09-13)

Wczoraj (12-09-2002) odbyłem kolejna już wycieczkę do firmy Aerobike w Kaliszu. Celem wyprawy był głównie zakup ramy do jakiegoś rowerka poziomego, ale przy okazji jak zwykle okazało się,  że kupiłem więcej niż miałem w planie. Poza ramą którą zamówiłem kupiłem tez pokrowiec na fotelik z takiej dziwnej przewiewnej maty pokrytej siatką. Całość dobrze tłumi drgania a przy okazji zapewnia chociaż odrobinę wentylacji plecom. Poza tym zamówiłem jeszcze kufer za siodło do mojego trójkołowca którego ... tak, tak... nadal mam zamiar ukończyc :)

Na zdjęciach poniżej widać trochę nowych konstrukcji - chopper Macieja, klasyczny zet, oraz kilka innych ujęć rowerów i ich detali.

 Nowa konstrukcja Macieja.

Nowa wykładzina do fotelika. Tutaj kompletna z pokrowcem. Do wyboru jest każdy kolor - pod warunkiem, że jest to kolor czrany.

Zetka w wykonaniu kaliskim. Ciekawa i dość szybka konstrukcja.
Kufer za siodłem jest podobny do tego jaki zamówiłem - mój ma tylko inna pokrywę - wyższą ze zintegrowanym zagłówkiem.

Suport firmy TA Specialites - jedyna firma która robi suporty z korbami dłuższymi niż 180 mm i tarczami napędowymi nawet o 68 zębach.

A tak wygląda wnętrze kuferka.

 Fragment układu napędowego czterokołowca. zdjęcia całości pojawią się za czas jakiś (przy mojej następnej wizycie w Kaliszu)

 Tylne koło 20'' na piaście XTR wykonane z włókna węglowego - jako ciekawostkę podaję że to produkt polski - o cenę nie pytajcie - jest astronomiczna.

Układ kierowniczy czterokołowca

I jego przednie zawieszenie

Mocowanie dodatkowego zagłówka do fotelika

A na taka ramę się zdecydowałem - brzydka ale bardzo dobrze się prowadzi.

Docelowo dojdzie jeszcze do niego taki sam kufer jak zamówiłem do trójkołowca