WITAM NA STRONACH POŚWIĘCONYCH ROWEROM POZIOMYM
(aktualizacja 2003-10-14)

 

    W chwili obecnej strona przechodzi etap renowacji po długim okresie przestoju spowodowanym zarówno likwidacją serwera na którym była umieszczona jak i moim przestojem w pracach nad rowerami poziomymi. Aktualnie dojrzewam do budowy roweru dwukołowego, ale to dopiero w okresie zimowym. Póki co w związku z dość częstymi pytaniami na temat szczegółów konstrukcyjnych związanych z Trixo 1 reaktywuję stronę.


    Pierwotnie istniała pod adresem http://trzykola.republika.pl, (tam była jej poprzednia wersja).  Potem dorobiłem się własnego serwera więc postanowiłem ja przenieść w nowej wersji właśnie na niego.  Z upływem czasu serwis zaczął się rozrastać i obejmować trochę szerszy zakres niż tylko budowa jednego roweru.  Brakowało m miejsca na serwerze republiki na rozbudowę strony. Potem przyszedł okres namiętnych włamań na serwer przez tzw. "hakerów" i odechciało mi się odtwarzać go co tydzień. Nastał rok przerwy. W tym czasie strona była dostępna w bardzo okrojonej wersji na serwerze republiki, ale po ostatnich porządkach wycięto ją stamtąd.

    Obecnie serwis jest zmieniony graficznie i merytorycznie. Mam nadzieję że wpłynie to korzystnie na jego dalszą egzystencję i poprawę zadowolenia oglądających. Docelowo może dojdzie także serwer FTP ze zbiorem filmów poświęconych rowerom poziomym. 

    Nie chciałbym tutaj dublować zawartości strony Jarka Snocha - http://poziome.republika.pl - chcę się zająć tematyką rowerów poziomych trój i czterokołowych. Jednak jeśli w mojej podróży po temacie rowerów poziomych zawita kiedyś wątek roweru dwukołowego - to oczywiście nie zamierzam go pominąć. A może się tak zdarzyć gdyż korci mnie temat budowy dwukołowca, ale jest on jeszcze w strasznych powijakach.

    Obecnie Trixo 1 ma nowego właściciela (a ja ma trochę miejsca w piwnicy) i zamierzam zająć się budową czegoś prostszego, ale za to szybszego.

RyDzU