INFORMACJE O NOWOŚCIACH NA STRONIE
(aktualizacja 2005-05-09)

 WIELKA REAKTYWACJA !!!!
Na początek należy się kilka słów wyjaśnienia i wprowadzenia. 

Strona istniała tak gdzieś od kwietnia 2001 do końca roku 2002. Potem zrezygnowałem z jej aktualizowania i utrzymywania na własnym serwerze. Serwer republiki przez jakiś czas trzymał wersję okrojoną, ale i ją w końcu wycięto.

Stwierdziłem, że moja praca nad Trixo to kawał dobrej roboty i warto by było jakiś ślad po tej pracy jednak pozostawić. Tym bardziej, że co jakiś czas odzywają się do mnie ludzie z pytaniami dotyczącymi jego budowy. 

W chwili obecnej rower nie jest już w moich rękach. Ja sam zająłem się zupełnie innymi sprawami, jednak szykuję swój powrót do świata rowerów poziomych, więc zaglądajcie tutaj czasami - może niedługo uchylę rąbka tajemnicy... :)

Pozdrawiam - RYDZU


 

2005-05-09 - poniedziałek Przy okazji prac nad inną stroną wprowadzam kilka poprawek do strony o Trixo. Niby nikt tutaj nie zagląda, ale jakby co... ;)
2003-11-07 - piątek Dzisiaj ostatnie szlify dotyczące tej strony i wystawiam ją w końcu na serwer.
2003-10-26 - poniedziałek Zaczynam widzieć koniec. Pozostało mi jeszcze kilkanaście stron do przerobienia. Więc może za klika dni pełna wersja "zawiśnie" na serwerze....
2003-10-21 - wtorek Reaktywacji ciąg dalszy - doszedłem do części głównej strony poświęconej Trixo 1. Postanowiłem, że strony będą zawierały informacje o wersji pierwszej i drugiej. Tak będzie chyba łatwiej...
2003-10-20 - poniedziałek Dalej uzupełniam i przerabiam. Przybywa tego - a swoja drogą nie wiedziałem, że aż tyle tego natworzyłem. No i z racji dezaktualizacji niektórych stron następuje zmiana ich położenia.
2003-10-15 - środa Przenoszę kolejne strony. Wprowadziłem oznaczenie - to co jest na żółto jest jeszcze niedostępne. Dzisiaj zajmuję się galeriami.
2003-10-14 - wtorek Grzebię dalej chociaż czasu dziś niewiele. Doszło kilka stronek - przy okazji poprawiam błędy. Uległem sugestiom odwiedzających i zmieniam kolorystykę strony. Szare tło i granatowe literki - chyba jednak jest teraz mniej "oczopijna" - tak przynamniej sądzę.
2003-10-13 - poniedziałek 13 to chyba niezbyt dobry dzień na start - dobrze, że to chociaż poniedziałek. Ale cóż. Tak mi się jakoś ckliwie zrobiło jak pooglądałem stare zdjęcia z mojej byłej strony. Co na to poradzić? Na początek sukcesywnie pojawi się tutaj cała wersja strony w wersji pełnej. A potem pomyślę o jakichś aktualizacjach i nowościach. Trzymajcie kciuki! (I przepraszam jeśli na razie większość stron jest niedostępna)